Blíži sa nám krásna jeseň a máme tu 💛 SÚŤAŽ ❤️ o pobyt vo Winter & Summer Ždiar 👍👣😍 viac info o pobyte v našom článku a stačí sa zapojiť do súťaže:

Na Instagrame

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Blíži sa nám krásna jeseň a máme tu 💛 SÚŤAŽ ❤️ o pobyt vo Winter & Summer Ždiar 👍👣😍 viac info o pobyte na www.uzivamsi.sk a stačí sa zapojiť do súťaže: 1️⃣ označ v komentári, s kým najradšej chodíš na túru 😍👣 2️⃣ sleduj @mountainresort @uzivamsi.praveslovenske a @praveslovenske ℹ️ hrá sa o pobyt na 2 noci s polpenziou, spoločná súťaž pre IG+FB, žrebujeme v piatok v noci 27.9. ——- #praveslovenske #uzivamsipraveslovenske #zdiar #tatry #beliansketatry #bachledovadolina #bachledka #sutaz #pobyt #dovolenka #dovolenkanaslovensku #dnescestujem #wellness #turistikanaslovensku #turistika #hotel #slovensko

Príspevok, ktorý zdieľa PraveSlovenske.sk (@praveslovenske),

Na Facebooku

Hrá sa o pobyt na 2 noci s polpenziou, spoločná súťaž pre IG+FB, žrebujeme v piatok v noci 27.9. Termín ubytovania je potrebné si čo najskôr po výhre dohodnúť s hotelom podľa dostupných kapacít.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.