Vychutnajte si chvíľky venované len jeden druhému v príjemnom prostredí krásnej tatranskej prírody s možnosťou turistiky a športových aktivít, či oddychu v našej wellness zóne. Venujte svoj vzácny čas vzácnej osobe na mieste, ktoré ponúka toľko možností nádherných výhľadov či pokojných prechádzok. Zažite spolu romantiku na horách.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Podvečerná romantika pri @hotelsolisko ☀️🔝😍👣🍂 #praveslovenske od 📷 @krzysztof.cislo⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ————⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Štrbské Pleso je významné centrum turizmu a zimných športov, najvyššie položená turisticko-liečebná osada, nachádzajúca sa vo Vysokých Tatrách. Rozkladá sa na južnom brehu jazera Štrbské pleso v nadmorskej výške 1 346 m n. m. Už koncom 19.storočia vyrástla pri Štrbskom plese vila Augusta s 38 izbami a slúžila ako letovisko cisárskeho dvora. Neskôr bola premenovaná na Jiskru a po roku 1945 s úpravou fasády bola premenovaná na Solisko – v tom čase slúžiacu už ako detskú liečebňu. V 1994 bola liečebňa zbúraná a do troch rokov vyrástla nová liečebňa Solisko už s jednoduchšími tvarmi. Od roku 2011 s vnútornými úpravami ponúka svoje služby ako hotel Solisko****. Štrbské Pleso je z hľadiska športu známe ako miesto, ktoré je využívané hlavne na lyžovanie, bežecké lyžovanie, skoky na lyžiach a letnú turistiku. Už roku 1900 sa na zmrznutej hladine plesa konali Majstrovstvá Európy v rýchlokorčuľovaní a roku 1925 šampionát starého kontinentu v ľadovom hokeji. Prvé lyžiarske skoky sa uskutočnili niekoľko sto metrov nižšie na Novom Štrbskom Plese na kopci zvanom Klát v roku 1918.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #hotelsolisko #hotel #solisko #strbskepleso #pleso #tatry #vysoketatry #lake #travel #travelphotography #travelgram #travelling #travelblogger #traveller #travellers #goodideaslovakia #nature #naturephotography #turistikanaslovensku #slovensko #slovakia #dnescestujem #trip #sunset #sunset_pics #sunsetlovers #autumn #autumnphotography #romantic

Príspevok, ktorý zdieľa PraveSlovenske.sk (@praveslovenske),

  • ubytovanie v štandardnej izbe s výhľadom na Štrbské pleso pre 2 osoby na 3 noci
  • welcome drink na privítanie
  • izba plná lupeňov ruží
  • raňajky formou bufetového stola
  • 10% zľava na výber z ala carte menu reštaurácie
  • 5 chodová romantická večera s prekvapením
  • vstup do hotelovej Wellness zóny
  • kúpeľ pod hviezdami s občerstvením
  • WiFi internetové pripojenie
  • parkovanie na hotelovom parkovisku

cena na noc pre 2 osoby 159 eur, ponuka platná do 20.12.2019

Viac info na: https://hotelsolisko.sk/zazitkovy-pobyt/pobyt-pre-dvoch/

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.