❤️❤️ SÚŤAŽ ❤️❤️ o rozprávkový pobyt v Terchovej pri Jánošíkových Dierach 👣🍂🍃💦 užite si skvelú turistiku spojenú s wellness pobytom a k tomu darček – vzácne turistické mince 🙏 ℹ️ ide o pobyt v: Hotel Diery, na 2 noci pre 2 osoby s wellness a polpenziou, žrebujeme 27.10. v Nedeľu večer, súťaž spoločná pre IG a FB a viac info o pobyte v našom článku a stačí sa zapojiť do súťaže:

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

❤️❤️ SÚŤAŽ ❤️❤️ o rozprávkový pobyt v Terchovej pri Jánošíkových Dierach 👣🍂🍃💦 uži si skvelú turistiku spojenú s wellness pobytom a k tomu darček – vzácne turistické mince 🙏 stačí ak: 1️⃣ sleduješ @hotel.diery @xplor.app a @uzivamsi.praveslovenske 2️⃣ označ v komentári aspoň 2 kamarátov, ktorým v prípade výhry darujeme turistické mince od @xplor.app ℹ️ ide o pobyt v @hotel.diery na 2 noci pre 2 osoby s wellness a polpenziou, žrebujeme 27.10. v Nedeľu večer, súťaž spoločná pre IG a FB ——— Viac info o hoteli, minciach a Jánošíkových Dierach v našom novom článku na www.uzivamsi.sk

Príspevok, ktorý zdieľa PraveSlovenske.sk (@praveslovenske),

Na Facebooku

Termín ubytovania je potrebné si čo najskôr po výhre dohodnúť s hotelom podľa dostupných kapacít.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.