MERIDIANA Bojnice rezort – Vždy dobrá energia

ÚvodUbytovanieMERIDIANA Bojnice rezort - Vždy dobrá energia

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

MERIDIANA je pohodové, priateľské miesto s rodinnou atmosférou, vhodné pre každú príležitosť. Miesto kde načerpáte dobrú energiu. Romantické večery u nás trávia zamilované páry. Kávička na terase, slnko v tvári a dobrí priatelia vám dodajú elán do ďalších dní.

MERIDIANA Bojnice

MERIDIANA je obľúbená u rodín s deťmi, ktorým vyhovuje plne ohradený areál s preliezačkami. Rodičia si vychutnajú pohodu pri dobrom jedle a deti sa vybláznia v detskom ihrisku. Mysleli ste si, že piknikovať je možné len v parku, alebo v prírode? Náš trávnatý areál je vhodný na takýto zážitok.

Vyhľadávajú nás nevesty, ktorým pripravíme najkrajší deň ich života do najmenšieho detailu. Spĺňame aj náročné predstavy event managerov, ktorí vyhľadávajú služby v 100%tnej kvalite.

Či nás navštívite cez letné prázdniny a strávite v našom penzióne celý týždeň, alebo počas služobnej cesty na jednu noc, vždy bude o vás prvotriedne postarané. Naše prírodné jazierko vám v lete zaručí príjemné osvieženie a v zime dodá poriadnu dávku zdravia v podobe otužovania. Novovybudované wellness zregeneruje telo aj ducha. Budujeme prostredie, kde si nájde svoje miesto každý 365 dní v roku v každom ročnom období.

MERIDIANA Bojnice

MERIDIANA Bojnice

Každý krok máme dopodrobna uvážený a naplánovaný. Vždy vás privíta profesionálny, ochotný, ústretový personál a postará sa, aby ste si užili každý moment strávený u nás. V MERIDIANE pestujeme dobrú energiu tak, že všetky služby ktoré ponúkame, sú dôkladne premyslené a spĺňajú štandard na vysokej úrovni, ktorý si radi posúvame stále vyššie aj sami.

„Nepredávame jedlo a ubytovanie, pripravujeme pre vás príjemné pocity, ktoré si túžite vychutnať“

Naša kuchyňa je pestrá a rôznorodá, vhodná pre každého milovníka gurmánskych špecialít. Je svieža, moderná a vždy iná. Varíme z prvotriednych sezónnych surovín aj z vlastnej produkcie nášho skleníka. Každý deň pripravujeme čerstvé jedlá s citom a láskou.

MERIDIANA Bojnice

Pracujeme podľa vysokých štandardov, dôslednosť a precíznosť je pre nás top priorita.

„Cibríme štandard v gastronómii a hotelierstve na Slovensku“.

Chceme, aby slovenskí zákazníci boli nároční. Zažili, čo je ozaj dobré a čo si majú žiadať. Zveľaďujeme štandard gastronomických a ubytovacích služieb v regióne s využitím nám vlastnej nápaditosti, kreativity, svojskosti a precíznosti či odhodlania.

MERIDIANA Bojnice

Ak sa nám to aj vďaka vám podarí, budú mať ľudia, a nie len v našom regióne, miesto, kde môžu zažiť vytúžené gastronomické, hotelierske i spoločenské či životné momenty, pocity a zážitky, tak ako by to malo byť a možno ešte lepšie.

Viac info na: www.meridianabojnice.sk

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

Hotel Diery *** – vstupná brána do rozprávkovej krajiny

Malebnú dedinku Terchová sme navštívili niekoľko krát. Či už išlo o jednodňové výlety spojené s turistikou, alebo sme len tak prechádzali smerom z/na Oravu,...

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Jarný oddych v srdci Štiavnických vrchov – Hotel Salamandra ****

Táto jar má bláznivé počasie 😊 zima, dážď a max....

Zimný relax v kúpeľoch? Vyskúšali sme Wellness hotel Panorama ****

Kúpele a kúpeľné mestečká sú na Slovenskú veľmi obľúbenou...

Rodinný oddych priamo na brehu Štrbského plesa – Hotel Solisko****

Rodinný Hotel Solisko **** je už tradičnou ozdobou Štrbského...