Liptovský dvor – miesto snov vybudované na Liptove

ÚvodUbytovanieLiptovský dvor - miesto snov vybudované na Liptove

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Už v roku 2005 rodina Strakovcov zrealizovala svoj sen o vybudovaní „tradičnej slovenskej dediny“, a tak sa zrodil jedinečný Hotel**** Liptovský dvor. Leží na začiatku Jánskej doliny obklopený Nízkymi Tatrami. V roku 2006 mu bola udelená cena Stavba roka a Najlepší hotelový koncept na Slovensku.

Liptovský dvor - miesto snov vybudované na Liptove

Liptovská drevenička so službami hotela

Vstúpte do útulnej liptovskej dreveničky, v ktorej zacítite rodinné teplo a od prvého momentu vás očarí jedinečnou atmosférou liptovského regiónu. Na Liptovskom dvore si vychutnáte komfort a služby hotela v súkromí dreveničiek, ktoré potešia nielen rodinu s deťmi, ale aj pár túžiaci po tichu a romantike. Nadýchnite sa čistého horského vzduchu a pocíťte dotyk prírody a pokoj života na liptovskej dedine.

Baby friendly

Hotel je, najmä v letnej sezóne, obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi. V hlavnej budove je pre ne k dispozícii útulný detský kútik s ručne maľovanými obrázkami na stene, či vonkajšie ihrisko hneď vedľa slnečnej terasy, kde si môžete vychutnať jedlo či drink a svoje deťúrence máte stále pod dohľadom.

Počas celého roka si môžete vybrať z tematických pobytových balíčkov, ktoré sú určené práve rodinám. Na svoje si však prídu aj páry, pre ktoré má hotel tiež vždy pripravený pobytový balíček plný oddychu, romantiky a prekvapení.

Oceňovaná gastronómia

Vychýrená a oceňovaná gastronómia hotela si zakladá na čerstvosti, sezónnosti, kvalitných surovinách a slovenskej tradícii. O to, aby zo slovenskej kuchyne vzniklo umelecké dielo na tanieri, sa postará talentovaný šéfkuchár Peter Bracho, ktorý je držiteľom ocenenia Majster kuchár SR 2016/2017 a víťazom piateho ročníka Interregional Culinary Cup of European Regions 2019 spolu s jeho tímom.

Novopostavená Stodola

Po zrealizovaní jedného sna sa vynoril ďalší. Vytvoriť miesto, kde by si sen o romantickej svadbe v horskom prostredí splnila nejedna nevesta a kde by si (nielen) Liptáci mohli povedať svoje „áno“.

Liptovský dvor - miesto snov vybudované na Liptove

A tak po dlhoročnom plánovaní vyrástla v priebehu posledných dvoch rokov na brehu horského potoka Štiavnica, vyvierajúceho v masíve Ďumbiera, Stodola Liptovský dvor, alebo, ako ju majiteľ nazýva, „tančiareň“.

Dominantným prvkom Stodoly s kapacitou 70 osôb je presklená terasa s výhľadom na okolitý les a jedinečná vínna pivnica v podzemí s preskleným stropom. Očiam ulahodia drevené prvky a masívne stoly z dielne liptovských drevárov, či hlinená omietka umelecky nahodená majstrami a rodákmi z Liptova.

Jedinečné konferencie a teambuildingy

Inšpiratívne prostredie a okolitá príroda sú ako stvorené na usporiadanie firemných podujatí. Plne vybavená konferenčná sála v Stodole s výhľadom na zurčiaci potok vám zaručí dokonalý zážitok z pracovných povinností. Pre menšie konferencie má hotel k dispozícii 2 menšie konferenčné sály. Hotel rovnako patrí medzi obľúbené miesta na uskutočnenie teambuildingu. Pripravia pre vás tematicky ladené akcie ako súboj vo varení halušiek, pletenie korbáčov či večernú zábavu pri grilovačke za zvuku cimbalovky.

Viac info nájdete na webovej stránke: www.liptovskydvor.sk

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Hotel Diery *** – vstupná brána do rozprávkovej krajiny

Malebnú dedinku Terchová sme navštívili niekoľko krát. Či už...

Tradícia v srdci Bratislavy – Hotel Devín ****

Hotel Devín víta svojich hostí už viac ako 60...

Zimný relax v kúpeľoch? Vyskúšali sme Wellness hotel Panorama ****

Kúpele a kúpeľné mestečká sú na Slovenskú veľmi obľúbenou...

Winter & Summer Resort – na skok do Bachledovej doliny

Počas nášho posledného výletu do čarovného Ždiaru sme si...