Izbietka – Dizajnový domček na kolesách priamo pod hradom!

ÚvodUbytovanieIzbietka - Dizajnový domček na kolesách priamo pod hradom!

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Užite si romantickú noc vo dvojici s krásnym výhľadom na Spišský hrad. Zažite dobrodružstvo!

Vitajte v izbietke, našom ubytovaní na kolesách. Izbietka sa nachádza priamo pod Spišským hradom v tichej vidieckej lokalite, ktorá poskytuje dostatok súkromia na krásny romantický večer pri vonkajšom ohnisku, fľaši dobrého vínka a s krásnym výhľadom na vysvietený Spišský Hrad. Keďže sme na kolesách, jej umiestnenie môžme meniť a preto nás v budúcnosti možno nájdete na inom, rovnako zaujímavom mieste.

Vybavenie Izbietky

Aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie, v izbietke je pohodlná manželská posteľ, krbová piecka, ktorá zahreje hlavne v zime. Teplé deky a papuče sú samozrejmosťou. Fľaša dobrého vínka je v cene vášho pobytu. Kuchynský kútik, ktorého súčasťou je kuchynský drez, dve sklenené nádoby na vodu, plynový varič, na ktorom si môžete pripraviť vami donesené dobroty. Kafetiera na prípravu vašej obľúbenej kávy, základný kuchynský riad. Samozrejmosťou je zrnková aj mletá káva s mlynčekom a sypaný čaj.

Raňajkový košík, ktorý vám donesieme až ku dverám, je možné doobjednať si k pobytu. V kúpeľni sa nachádza sklenená nádoba na vodu, umývadlo pre základnú hygienu, hygienické potreby a uteráky. Pre väčší komfort je v kúpeľni aj malé splachovacie WC. Izbietka nie je napojená na elektrinu, svetlo je riešené solárnymi panelmi, takže je potrebné s ním šetriť. Telefón si v pohodlí nabijete v našej powerbanke. O romantickú atmosféru sa postarajú všade prítomné svetielka a lampáše. Takže po tme nebudete. Doneste si so sebou dobrú náladu a my sa Vám odmeníme príjemne stráveným večerom priamo pod hradom.

Viac info na: https://www.facebook.com/Izbietka-102289412316708

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

CHORS like a hotel

CHORS like a hotel je prvý Art Boutique hostel v Západnej Európe, ktorý ponúka ubytovanie v exkluzívnych kapsulách. Kapsulové ubytovanie je moderný a minimalistický trend, ktorý spája...

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Rodinný oddych priamo na brehu Štrbského plesa – Hotel Solisko****

Rodinný Hotel Solisko **** je už tradičnou ozdobou Štrbského...

Hotel Tri Studničky **** – oáza pokoja v Demänovskej doline

A veru, názov tohto článku ničím nezaostáva za našimi pocitmi...