Hotel Tatra – Miesto, kde chcete organizovať konferencie

ÚvodKonferencieHotel Tatra - Miesto, kde chcete organizovať konferencie

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Hotel Tatra **** je elegantný štvorhviezdičkový biznis hotel v centre mesta Bratislava situovaný hneď vedľa Prezidentského paláca. Hotel ponúka jednu z najväčších ubytovacích kapacít v hlavnom meste – 200 komfortných izieb s bezbariérovým prístupom. Z apartmánov, ktoré sa nachádzajú na najvyššom 6. poschodí si hostia môžu vychutnať výhľad na panorámu Starého Mesta.

Hotel Tatra - Miesto, kde chcete organizovať konferencie

Dominantou hotela je rozsiahle konferenčné centrum. Pre svoju výbornú polohu v centre mesta sa tu každoročne koná veľké množstvo konferencií, ale aj súkromných udalostí, ako svadobné hostiny a stužkové slávnosti.

Hotel disponuje 5 sálami s celkovou kapacitou 700 hostí. Najväčšou konferenčnou sálou je sála LUX s kapacitou až 350 osôb. Sála ponúka jedinečné kaskádové sedenie, wifi, integrované zásuvky vrátane USB pripojenia, tlmočnícke kabínky, svetlá ovládateľné tabletom a špičkovú prezentačnú techniku. Do sály sa vstupuje cez reprezentačný FOYER – ideálne miesto na coffeebreaky a networking, kde sa nachádza plne vybavený bar.

Ďalšími sálami v Hoteli Tatra **** sú salóniky CLASSIC a GRAND. Oba salóniky sú prepojené vonkajšou terasou. Samozrejmosťou je prezentačná technika, wifi pripojenie a klimatizácia.

Zaujímavým konferenčným priestorom je sála ŠTANDARD. Sála sa dá rozdeliť posuvnou stenou na 2 samostatné časti, a tak poskytuje priestor pre konanie dvoch podujatí naraz.

Hotel Tatra - Miesto, kde chcete organizovať konferencie

V hoteli sa nachádza bar, ktorý je rozdelený na fajčiarsku a nefajčiarsku časť a reštaurácia, kde si ubytovaní hostia pochutia na sezónnom menu. Z vínnej karty odporúčame ochutnať niektoré z kvalitných slovenských vín, kde má bohaté zastúpenie malokarpatská vinohradnícka oblasť.

Hostia, ktorí uprednostňujú kultúrne zážitky sa môžu v Hoteli Tatra**** zúčastniť predstavenia v Štúdiu L+S, ktoré je jeho súčasťou. Pre bezproblémové parkovanie hotel disponuje vlastným krytým parkovacím domom s kapacitou 90 miest.

Ak hľadáte miesto, kde môžete zorganizovať svoje podujatie, Hotel Tatra je tým správnym miestom pre Vás.

Pre viac informácií navštívte web www.hoteltatra.sk.

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

Horský Hotel Encián *** Donovaly – relax v srdci národného parku

Na tento výlet sme sa veľmi tešili, nakoľko bol posledný júnový týždeň a čas, keď je možné si hotely vychutnať ešte v takom „mimosezónnom“ chode a necítiť...

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Donovalská symfónia v Residence Hotel & Club****

V spojení s Vianočnou súťažou, ktorú sme spolu s hotelom Residence Hotel...

Hotel Tri Studničky **** – oáza pokoja v Demänovskej doline

A veru, názov tohto článku ničím nezaostáva za našimi pocitmi...

Tradícia v srdci Bratislavy – Hotel Devín ****

Hotel Devín víta svojich hostí už viac ako 60...

Hotel Šport *** Donovaly – rodinný hotel s historickým významom

Na Slovensku nájdete veľa výnimočných hotelov a ubytovacích objektov,...