Hniezdočko v korunách stromov

ÚvodUbytovanieHniezdočko v korunách stromov

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Potrebujete načerpať energiu a oddýchnuť si od hektického spôsobu života? Najlepším spôsobom je oddych v prírode. Práve pre Vás sme vytvorili Hniezdočko – domček v korunách stromov v lone Národného parku Malá Fatra v malebnej dedinke Zázrivá. Vďaka svojmu umiestneniu Vám dáva možnosť vychutnať si netradičné ubytovanie plné nových zážitkov a relaxu.

Chalúpka LIPA je takmer na úplnej samote, na okraji osady, v časti Zázrivá – Ráztoky. Svojou dispozíciou a vybavením je možné chalúpku obývať celoročne a je určená pre 4 osoby. Výnimočná je tým, že v nej nie je elektrická energia, a preto Vám ponúka ničím nerušený relax a oddych. Pridanou hodnotou je možnosť využiť vonkajšie ohnisko na grilovanie a opekanie.

V interiéroch je malý kuchynský pult, kde sa nachádza plynový varič na prípravu Vášho obľúbeného čaju alebo kávy. V chladných mesiacoch Vás zahreje plynová piecka a priestranná posteľ s výhľadom na východ slnka. Súčasťou je aj samostatné sociálne zariadenie (suché WC).

Hniezdočko v korunách stromov

Dostatočne veľkú terasu môžete využiť na posedenie, cvičenie, meditovanie alebo krásne nič nerobenie.

Hniezdočko v korunách stromov

U nás si môžete užiť jarné prebúdzanie prírody, letné dlhé teplé večery a romantické západy slnka, jesenné farby, jeleniu ruju a zimu takú akú si pamätáte z detstva, plnú snehu, preto nás neváhajte navštíviť a rezervujte si svoj termín na našej stránke: www.hniezdocko.eu

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor
Predchádzajúci článok
Ďalší článok

PODOBNÉ ČLÁNKY

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Hotel Tri Studničky **** – oáza pokoja v Demänovskej doline

A veru, názov tohto článku ničím nezaostáva za našimi pocitmi...

Donovalská symfónia v Residence Hotel & Club****

V spojení s Vianočnou súťažou, ktorú sme spolu s hotelom Residence Hotel...

Mountain Resort Ždiar – klenot pod Belianskymi Tatrami

Obec Ždiar leží v údolí medzi Belianskymi Tatrami a...