Dizajnový Kalix Boutique Hotel – Jedinečný hotel neďaleko Tatier

ÚvodUbytovanieDizajnový Kalix Boutique Hotel - Jedinečný hotel neďaleko Tatier

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Túžite po nezabudnuteľnom víkende neďaleko Vysokých Tatier? Určite by ste mali vyskúšať  Kalix Boutique Hotel v Poprade, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších.

Dizajnový Kalix Boutique Hotel nájdete v pokojnej štvrti Popradu, len na skok od centra mesta. Bývalý meštiansky dom sa zmenil na krásny Boutique hotel pod Tatrami, ktorý ponúka ubytovanie v 20 izbách troch kategórii – od klasickej, cez suite až po dva apartmány na najvyššom poschodí.

Už samotný vstup do hotela napovedá, že architekti a dizajnéri pristupovali k celému projektu s láskou a nadšením. Spojenie moderného dizajnu s históriou a zachovaním niektorých prvkov pôvodného domu, dajú hotelu nezameniteľnú atmosféru.

V izbách na prvom poschodí nájdete zachovaný pôvodný kameň na stenách v spálni aj kúpeľni. Odkaz na minulosť pripomínajú vikierové okná v niektorých izbách. Zaujímavosťou je aj jednoduchá premena strešných okien na balkón s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier v strešných apartmánoch.

Dizajnový Kalix Boutique Hotel - Jedinečný hotel neďaleko Tatier

Kalix Boutique Hotel **** nepoteší len oči, ale i chuťové bunky. Pri zostavovaní jedálneho lístka kládol šéfkuchár dôraz na sezónne lokálne suroviny a servírované jedlo je výnimočné nielen svojou chuťou, ale i vizuálne. Gastronomický zážitok si vychutnáte priamo pod historickými klenbami v hotelovej reštaurácii.

„Čerešničkou na torte“ je vínna karta, ktorá obsahuje pestrú ponuku kvalitných slovenských a svetových vín. Lahodné vína si môžete vychutnať v historickej vínnej pivnici s komornou atmosférou. Pokiaľ sa v najbližších dňoch chystáte do Tatier, Kalix Boutique Hotel by ste rozhodne nemali obísť, pretože aj jedna noc na tomto mieste je zážitok.

Viac o hoteli nájdete a uvidíte tu: www.hotelkalix.sk

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

Hotel Hviezdoslav **** – luxus a história v srdci starobylého kráľovského mestečka Kežmarok

Záver septembra a koniec posledných letných dní sme si ani nemohli naplánovať lepšie :-) Kežmarok je očarujúce mesto pod Tatrami. Koncentrácia kultúrno-historických pamiatok je...

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Winter & Summer Resort – na skok do Bachledovej doliny

Počas nášho posledného výletu do čarovného Ždiaru sme si...

Aktívny oddych v Gothale

Tohtoročná jeseň trvala naozaj dlho a bola nádherná. Tak...

Kráľovský záver roka v Chateau GrandCastle ****

Zrúcanina hradu Hrádok spolu s priľahlým kaštieľom tvoria oddávna...

Rodinný oddych priamo na brehu Štrbského plesa – Hotel Solisko****

Rodinný Hotel Solisko **** je už tradičnou ozdobou Štrbského...