Darujte si luxusný oddych v Ždiari 😍🙏💦 S kým by si si chcel/a užiť pravý relax v Mountain Resort Ždiar pod Belianskymi Tatrami? Darujte si spoločný pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou vďaka tejto súťaži:

Na Instagrame

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

❤️❤️❤️ Darujte si luxusný oddych v Ždiari 😍🙏💦 S kým by si si chcel/a užiť pravý relax v @mountainresort pod Belianskymi Tatrami? 👣🌲 Označte sa v komentári a darujte si spoločný pobyt na 2 noci pre 2 osoby s polpenziou v Mountain Resort Apartments 👍❤️ obaja sledujte @mountainresort a @uzivamsi.praveslovenske a v Nedeľu 30.6. niekomu darujeme tento parádny pobyt 🙏 Máme 1 spoločný darček pre IG aj FB fanúšikov, možete sa zapojiť v oboch sieťach 😉💪 Náš fotočlánok z pobytu na www.uzivamsi.sk ———— #praveslovenske #uzivamsipraveslovenske #slovensko #slovakwild #slovakia #zdiar #tatry #vysoketatry #beliansketatry #hotel #luxury #wellness #spa #dnescestujem #ubytovanie #ubytovanienaslovensku #turistikanaslovensku #turistika #relax #oddych #thisisslovakia #puresvk #beautifulslovakia #insta_svk @beliansketatry @zdiar_svk

Príspevok, ktorý zdieľa PraveSlovenske.sk (@praveslovenske),

Na Facebooku

Termín ubytovania je potrebné si čo najskôr po výhre dohodnúť s hotelom podľa dostupných kapacít.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.