Daj to „Na Pána“ s VSOP zo Slovenska

ÚvodZábava & Životný štýlDaj to "Na Pána" s VSOP zo Slovenska

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Po založení projektu #praveslovenske sme premýšľali, akým spôsobom by sme mohli zviditeľniť naše krásne a menej známe hrady nenútenou formou bez letákov či kníh – teda spraviť z toho jednoduchú a „štýlovú“ vec. Predsa len, existuje na internete veľa stránok, ktoré popisujú ich históriu. Aj my ich prinášame zdieľaním úžasných záberov a popisov k nim:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jesenné ránko nad Beckovom 🏰👣🙏🍁 #praveslovenske od 📷 @balazovic.lubos⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ————⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Legendami opradená zrúcanina Beckovského hradu sa vypína na strmom 50 m vysokom brale v obci Beckov neďaleko rieky Váh na západnom Slovensku. Dominantnosť brala a dojem jeho nezdolateľnosti láka ľudí k jeho návšteve, pretože sa tu pozoruhodným spôsobom spájajú prírodné podmienky a architektúra ako ľudské dielo.Z diaľky je dobre viditeľná silueta (aj priamo z diaľnice). Hrad s areálom je Národná kultúrna pamiatka. Hrad, ktorý sa spomína už v roku 1200, patril pôvodne kráľovi. Koncom 13. storočia sa stal majetkom Matúša Čáka. Na prelome 14. a 15. storočia ho dostala do zálohu a neskôr odkúpila rodina Stiborovcov. Po nich sa majiteľmi hradu stali Bánffyovci, ktorí gotický hrad prestavali na renesančné sídlo. Zlepšili a dobudovali aj jeho opevnenie, takže hrad nedobyli ani Turci koncom 16. storočia. Po vymretí Bánffyovcov sa Beckovský hrad stal majetkom viacerých šľachtických rodín, ktoré však bývali v obci. Po požiari v roku 1729 začal pustnúť.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #beckov #beckovskyhrad #hrad #hradbeckov #beckovcastle #castle #castles #castleruins #ruins #history #historicalplace #travel #travelphotography #travelgram #travelling #travelblogger #traveller #travellers #goodideaslovakia #nature #naturephotography #turistikanaslovensku #slovensko #slovakia #dnescestujem #trip #autumn #morning #clouds

Príspevok, ktorý zdieľa PraveSlovenske.sk (@praveslovenske),

Ale málo kto si len tak sadne za počítač a začne ich hľadať bez nejakého „impulzu“. Avšak dostať či darovať to ako hodnotný darček zo srdca, to môže byť ten správny impulz si niečo o tom aj prečítať či dokonca navštíviť to miesto. Zhodou náhod sme v tej dobe riešili PR aktivity pre klienta, ktorý sa zaoberá výrobou aj exkluzívnych destilátov s viac ako 100 ročnou tradíciou výroby na východnom Slovensku. A práve to sa stalo našim impulzom na to, akým smerom by sme to mohli skúsiť. K tejto téme sa nám však nehodila klasická slivovica či borovička, čo sú tradičné slovenské „poživne“ 🙂  Tak sme v priebehu 1 víkendu navrhli dizajn a s malou dušičkou oslovili výrobcu s našim nápadom a názvom, prečo „Na Pána“, odvíjajúc sa od „na pánske“ – panský, šľachtický majetok a aktuálne populárneho slangového výrazu „na pána“ – dobre spravené. A tak výrobca pobavený našim nápadom pre nás vyčlenil jeho exkluzívnu sériu 6 ročného Brandy – V.S.O.P. pod našim dizajnom #praveslovenske.

Daj to “Na Pána” s VSOP zo Slovenska

Tak vznikol dizajn darčekového balenia, na ktorom sú vymenované podľa nás tie najdôležitejšie miesta z pohľadu lokality hradu alebo zrúcaniny. Samozrejme ich máme na Slovensku oveľa viac, a postupne ich prinášame už na konkrétnych etiketách. 

Daj to “Na Pána” s VSOP zo Slovenska

Etikety sa vyrábajú v malých množstvách a lepia sa ručne. Teda lepíme ich my 🙂  Snažíme sa, aby na nich boli stále nové témy hradov či zrúcanín. Každá etiketa je venovaná 1 miestu a obsahuje 2 fotografie so stručným popisom lokality. 

Samotná náplň – brandy je vyrobené na Slovensku z kvalitných a vyberaných slovenských odrodových vín a dozrieva v dubových sudoch po dobu minimálne 5 rokov.  Má exkluzívnu zlatú jantárovú farbu, jemnú vôňu a harmonickú chuť s ľahkými kvetinovými tónmi.

Daj to “Na Pána” s VSOP zo Slovenska

Darčekové balenie obsahuje buď tričko v tomto dizajne alebo energetický nápoj vytvorený taktiež v rovnakom dizajne. 

Vysoko kvalitný sýtený energetický nápoj so slovenskou receptúrou je zložený výhradne z prírodných surovín, má vysoký obsah kofeínu a vitamínov, je ochutený príchuťou zmesí ovocia a sýtený kysličníkom uhličitým.

Daj to “Na Pána” s VSOP zo Slovenska

Daj to “Na Pána” s VSOP zo Slovenska

Výťažok z predaja produktov značky #praveslovenske slúži na prevádzkovanie projektov ako .Tradície.Tvorím.Ochutnaj či .Spoznaj pravé slovenské. Tie slúžia ako bezplatné portálové riešenia a prezentujú slovenské krásy, folklór a hlavne slovenské výrobky a slovenských výrobcov. 

www.hrdoasrdcom.sk

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Jarný oddych v srdci Štiavnických vrchov – Hotel Salamandra ****

Táto jar má bláznivé počasie 😊 zima, dážď a max....

Rodinný oddych priamo na brehu Štrbského plesa – Hotel Solisko****

Rodinný Hotel Solisko **** je už tradičnou ozdobou Štrbského...

Mountain Resort Ždiar – klenot pod Belianskymi Tatrami

Obec Ždiar leží v údolí medzi Belianskymi Tatrami a...

Hotel Šport *** Donovaly – rodinný hotel s historickým významom

Na Slovensku nájdete veľa výnimočných hotelov a ubytovacích objektov,...