CHORS like a hotel

ÚvodUbytovanieCHORS like a hotel

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

CHORS like a hotel je prvý Art Boutique hostel v Západnej Európe, ktorý ponúka ubytovanie v exkluzívnych kapsulách. Kapsulové ubytovanie je moderný a minimalistický trend, ktorý spája sociálny zážitok z ubytovania v hosteli a súčasne vytvára dokonalé súkromie v centre Bratislavy.

Kapsule  sú samostatné bunky, resp. boxy. CHORS išiel ďalej do dokonalosti ako svetová konkurencia a maximálne vylepšil zážitok z ubytovania, pretože vo svojej kapsuli nájdete všetko čo potrebujete.

Interiér CHORS je koncipovaný v industriálnom dizajne, kladie dôraz na štandard prítomný v hoteloch najvyššej kategórie. Nezabudnuteľnú atmosféru dotvárajú unikátne a originálne obrazy vyhotovené špeciálne pre CHORS od významného slovenského akademického maliara strednej generácie Mareka Ormandíka s celoeurópskym dosahom. Jeho diela sa nachádzajú naprieč celým Slovenskom a permanentne sa prezentuje na výstavách vo všetkých okolitých krajinách.

CHORS sa nachádza v pešej zóne v centre Bratislavy na Obchodnej ulici. Najvýznamnejšie pamiatky, atrakcie, reštaurácie a kaviarne či bary alebo nočné kluby sú v absolútnej blízkosti CHORS.

Hostel CHORS je miesto spoločenských zážitkov. Cestovatelia sa spoznávajú, zdieľajú spoločný priestor, učia sa o mnohých kultúrach sveta a vytvárajú si celoživotné priateľstvá.

CHORS like a hotel

V CHORS je vždy radostná a uvoľnená atmosféra. CHORS je skvelým miestom nie iba z dôvodu poskytnutého sociálneho zážitku, ale aj z jeho štandardu prítomného v hoteloch najvyššej kategórie, ktorý CHORS poskytuje.

Ubytovaním v CHORS získate:

  • Na výber zo štyroch typov unikátnych Cézar, Kráľovskej, Komfortnej alebo Klasickej Kapsule so štyrmi, šiestimi, ôsmimi alebo desiatimi Kapsulami v spoločných izbách.
  • Na výber z troch biznis izieb so samostatnými štýlovými kúpeľňami
  • Na výber z piatich depandence apartmánov v širšom centre Bratislavy v okruhu štyroch kilometrov od CHORS.
  • Unikátne „like a hotel“ ubytovanie, ktoré kvalitou, pohodlím a prostredím supluje hotelové ubytovanie.

Chors od svojho otvorenia získal niekoľko ocenení. Jedno z významných je aj International Hospitality Awards v kategórii najlepší hostel za rok 2019.

V rámci prestížnej súťaže BigSEE Tourism Design 2020 získal CHORS like a hotel ocenenie v kategórii “Architecture & Design as experience“ a zároveň nomináciu do Grand Prix finále.

CHORS je zaradený aj medzi najlepšie hostely v Bratislave 2021 podľa hostelgeeks.sk. Viac info nájdete na webovej stránke: https://www.cho.rs/.

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

ForRest Glamping – Luxusné ubytovanie v prírode

Počuli ste už u glampingu? Názov glamping vznikol z názvu glamorous camping, čo jednoducho znamená luxusné kempovanie :-) A jedno také vzniklo aj na...

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Aktívny oddych v Gothale

Tohtoročná jeseň trvala naozaj dlho a bola nádherná. Tak...

Hilson Jasná – zážitky pre celú rodinu

Vedeli ste, že Demänová a Demänovská dolina nie je...

Jarný oddych v srdci Štiavnických vrchov – Hotel Salamandra ****

Táto jar má bláznivé počasie 😊 zima, dážď a max....

Hotel Partizán **** – Hotel v lese, les v hoteli

Záver roka 2022 patril u nás najmä potulkám po...