Chaty Woodpark – nezabudnuteľné zážitky z Valčianskej doliny

ÚvodUbytovanieChaty Woodpark - nezabudnuteľné zážitky z Valčianskej doliny

NEPREHLIADNITE

POBYTOVÉ BALÍČKY

Luxusné Chaty Woodpark, vzdávajúce hold slovenským tradíciám, sa nachádzajú vo Valčianskej doline na úpätí Malej Fatry. Nadštandardné vybavenie, príjemné prostredie a bezprostredná blízkosť rôznych atrakcií robí toto miesto atraktívnym v každom ročnom období.

Chaty Woodpark - nezabudnuteľné zážitky z Valčianskej doliny

Chaty Woodpark - nezabudnuteľné zážitky z Valčianskej doliny

Chata Olejkárka je pomenovaná v úcte k bohatej histórii olejkárstva vo Valči. Podomoví obchodníci – olejkári z Turca precestovali so svojimi liečivými olejmi takmer celú Európu. Borievkový, jedľový a rascový olej a terpentín z borovicovej živice boli veľmi obľúbené a sláva turčianskych olejkárov bola naozaj svetová. V moderne zariadenej chate sú 3 samostatné izby, v ktorých sa pohodlne vyspí 10 ľudí, dve kúpeľne a toalety, otvorená obývačka spojená s nadštandardne vybavenou kuchyňou, v ktorej nájdete aj vínotéku plnú vín od malého slovenského vinárstva. Dominuje jej veľká presklená stena s výhľadom na Malú Fatru a lyžiarskej stredisko Snowland. Pohodu si hostia často užívajú aj na terase, v altánku s krbom či v priestrannej záhrade.

Jej o niečo mladšia sestra Slovianka je na prvý pohľad rovnaká, no keď vojdete dnu, zistíte, že má svoj jedinečný charakter. Je inšpirovaná Slovianskou dolinou, Slovianskym potokom a hlavne prameňom minerálnej vody, okolo ktorej potok tečie. Slovianka je štýlovým spojením slovenských tradícií s moderným štýlom. Vybavením sa vyrovná Olejkárke, nájdete v nej všetko, čo potrebujete na kratší aj dlhší pobyt. Ak budete napríklad potrebovať oprať zašpinené oblečenie, k dispozícii je automatická práčka. Veľké rodiny či skupinky priateľov si môžu rezervovať obe chaty naraz, a užiť si tak vzácny spoločný čas.

Oblasť Valčianskej doliny má čo ponúknuť svojim návštevníkom počas každého ročného obdobia. Chaty sa nachádzajú len kúsok od svahu lyžiarskeho stredisko Snowland, a do vzdialenosti 30 km od chát sú ďalšie dve lyžiarske strediská. V chate je vytvorený priestor na odloženie lyží a uschnutie oblečenia po super lyžovačke či sánkovačke. V teplejších mesiacoch Turiec ponúka mnoho možností na turistiku, cykloturistiku aj rôzne výlety – od múzeí, zrúcanín hradov, splavovanie rieky až po návštevu akvaparkov. Na webe chát Woodpark nájdu aktívni hostia okrem praktických informácií aj tipy na zaujímavé miesta a výlety, ktoré postupne pribúdajú.

Prostredie chát je vytvorené s láskou a citom a je ako stvorené na oddych a nadobudnutie nezabudnuteľných zážitkov. Strávte tu oslavy narodenín, svadby, degustácie vín, grilovačky alebo „len“ krásne stretnutia s tými, ktorých máte radi.

Viac info na: www.woodpark.sk

Foto: archív Woodpark.sk, Michal Zajaček

.UžívamSi #praveslovenske
.UžívamSi #praveslovenskehttps://uzivamsi.praveslovenske.sk
Naše fotopríbehy a tipy o tom, ako si môžeme užiť život na Slovensku. Aj u nás máme skvelé miesta na oddych, kde si môžeme dať skvelú večeru či oddýchnuť vo wellnesse... užívajme si oddych doma na Slovensku! www.uzivamsi.sk
Reklamný priestor

PODOBNÉ ČLÁNKY

Izbietka – Dizajnový domček na kolesách priamo pod hradom!

Užite si romantickú noc vo dvojici s krásnym výhľadom na Spišský hrad. Zažite dobrodružstvo! Vitajte v izbietke, našom ubytovaní na kolesách. Izbietka sa nachádza...

Recenzie Hotelov
UBYTOVANIE

Kráľovský záver roka v Chateau GrandCastle ****

Zrúcanina hradu Hrádok spolu s priľahlým kaštieľom tvoria oddávna...

Tradícia v srdci Bratislavy – Hotel Devín ****

Hotel Devín víta svojich hostí už viac ako 60...

Zimný relax v kúpeľoch? Vyskúšali sme Wellness hotel Panorama ****

Kúpele a kúpeľné mestečká sú na Slovenskú veľmi obľúbenou...